Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez sajmon21
    Wydaje mi się, że kolega DGW zaczyna obrastać w piórka.
    Ja miałem wrażenie jakbym umawiał sie na audiencję.
    Przegląd (wymiana oleju i filtrów) moje części - 230zł za samą robociznę
    sam przegląd bez napraw - 150zł
    najbliższy termin za miesiąc w poniedziałek o 12.00
    Czy to atrakcja, pozostawiam bez odpowiedzi. Jakby cała moja energia skupiona była na samochodzie to pewnie bym rozważał, a tak szukam dalej ( taniej i krótszych terminów)
    Jak Ci nie pasuje cena ani terminy oraz zasady u Grzesia to nie korzystaj i tyle po co bić pianę :roll: , ja osobiścię wolę się umówić z wyprzedzeniem i zapłacić za jakość o której nie muszę pisać dla klientów Grzesia
    A pozatym zawsze jest jescze warsztat w Mińsku gdzie można dostać się od ręki(czytając komentarze) oraz wszelkiego rodzaju ASO

    Pozdrawiam
    Octavia II Kombi 1.9 TDI BXE Ambiente była teraz Octavia III Liftback 1.4 TSI Ambition

    Komentarz


    • napisałem jakie są fakty, a pianę - kolego Hipolita - to biją wszyscy oprócz DGW, którzy wypowiedzieli się po mnie

      Nie podważam jakości usług kolegi DGW - żeby było jasne !

      Uważam, że nie ma się nad czym roztrząsać, niech każdy pozostanie przy swoim, a dalsze kontynuowanie tego tematu będzie tylko prowokacją

      PS.
      Olej i filtry już wymieniłem ( znacznie taniej ) i żaden "mądry", który się zna na mechanice nie przekona mnie że jest to skomplikowana czynność.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez sajmon21
        Czy to atrakcja, pozostawiam bez odpowiedzi. Jakby cała moja energia skupiona była na samochodzie to pewnie bym rozważał, a tak szukam dalej ( taniej i krótszych terminów)
        Twoja wola.... Szukaj innych mechaników tak abyś był zadowolony.....

        Zamieszczone przez sajmon21
        Wydaje mi się, że kolega DGW zaczyna obrastać w piórka.
        A tu chyba przesadziłeś
        Martino
        125 KM /272 Nm - to już było....
        teraz jest duży "+"
        dgw.esite.pl


        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
        -----------------------------------------------
        PerfectService by DobryGrześWawa

        Komentarz


        • Zamieszczone przez sajmon21
          Olej i filtry już wymieniłem ( znacznie taniej ) i żaden "mądry", który się zna na mechanice nie przekona mnie że jest to skomplikowana czynność.
          Kolego pisałeś o przeglądzie a nie tylko o wymianie oleju i filtrów. To są dwie inne usługi choć łączące się ze sobą. Koszt wymiany oleju i wszystkich filtrów u mnie to 100zł.

          No i tak na marginesie:
          nie będę Cie przekonywał że są to skomplikowane czynności bo z pewnością wiesz lepiej,
          - wiesz także że olej zlatuje w dwóch etapach
          - wiesz także że opróżniam podstawę filtra ze starego oleju
          - wiesz także że korek od wlewu oleju łącznie z podstawką są wyczyszczone
          - wiesz także że opróżniam podstawę filtra paliwa z tego co w niej jest przed włożeniem nowego
          - wiesz także że zalewam filtr paliwa przed przykręceniem pokrywy co eliminuje uszkodzenia mechaniczne pompy paliwa
          - wiesz także że cała obudowa filtra powietrza jest wydmuchana sprężonym powietrzem z zanieczyszczeń jakie się w niej zbierają przed włożeniem nowego filtra z uwagą na to żeby nic nie dostało się do układu dolotowego
          - wiesz także że przy zmianie oleju zużywam prawie puszkę środka czyszczącego
          - wiesz także że wszystkie uszczelki przy filtrze paliwa i oleju są wymieniane
          - wiesz także że przy wymianie filtra kabiny w O1 wydmuchiwane są wszystkie zanieczyszczenia z podszybia wraz z udrożnieniem spływów
          itd itp
          i oczywiście wszystkie te czynności były wykonane tam gdzie byłeś... :wink:

          Tak więc masz rację że nie są to skomplikowane czynności jedynie tylko trzeba o nich wiedzieć i je wykonać :idea:

          ps
          w jednych warsztatach wymiana klocków trwa 15min. i kosztuje 30-40zł
          u mnie 140-150zł i trwa 1.5-2h i mogę Cię zapewnić że ci co zdecydowali się zapłacić tyle kasy za tak nieskomplikowaną czynność przyjeżdżają po raz kolejny i kolejny i kolejny...
          Życzę Twojej Czeszce tylko uświadomionych mechaników bo może i to jest maszyna ale nieraz potrafi się odwdzięczyć bardziej niż istota ludzka 8)
          NFPNorth-West
          2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
          WARSZTAT www.dsize.pl
          ->
          CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
          spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

          Komentarz


          • Zamieszczone przez natash
            Poza tym niekiedy należy się ludziom urlop, nawet jak pracują na swoim i na siebie
            generalnie już myślami leżę gdzieś w podgrzewanym basenie z drinkiem w ręku w otoczeniu palm i jakiś fajnych dzierlatek :lol: :yay: :smokedevil

            informacyjnie: w dniach 10-19 października jestem niedostępny
            NFPNorth-West
            2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
            WARSZTAT www.dsize.pl
            ->
            CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
            spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

            Komentarz


            • Zamieszczone przez DGW
              u mnie 140-150zł i trwa 1.5-2h i mogę Cię zapewnić że ci co zdecydowali się zapłacić tyle kasy za tak nieskomplikowaną czynność przyjeżdżają po raz kolejny i kolejny i kolejny...
              a właśnie, że nie bo kiedyś robiłeś dłużej
              bo były zasyfione jak mało które...... :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

              a tak na poważnie......

              Moja Zielona innego mechanika niż DGW nie widziała i nie zobaczy...... Bo chyba następnego dnia pokazałaby mi środkowy palec i koniec z zieloną
              Martino
              125 KM /272 Nm - to już było....
              teraz jest duży "+"
              dgw.esite.pl


              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
              -----------------------------------------------
              PerfectService by DobryGrześWawa

              Komentarz


              • Nigdy nie byłem u DGW i raczej ciężko mi będzie się wybrać (400km) ale jedno jest pewne: nie ma opcji zakwestionować jakości jego usług ! Czytam praktycznie wszystko na Forum w kwestii napraw, przeglądów etc. i z samych wypowiedzi Grześka i jego klientów wnioskuję, że ten człowiek po prostu kocha tą robotę i darzy te maszyny naprawdę mocnym uczuciem ! Na takim Forum jak OCP to nie powinno być w żadnym stopniu dziwne ! W końcu większość z nas to "nie-szkodliwi psychole" jak mawia moja żona i wiele potrafimy dla naszych fur poświecić czasu i pieniędzy.
                Z drugiej strony atakowanie (jakie by nie było) usera za negatywną opinię do której ma prawo, jest trochę nie na miejscu. Nawet jeśli reprymenda jest ze strony Moderatora...
                Jeżeli chodzi o ceny usług DGW (mam gdzieś tego pdf-a kiedyś podlinkowanego w jego podpisie) to ZAWSZE będzie sprawa względna. Sam też nie lubię przepłacać ale z drugiej strony sami wiecie jak łatwo w naszym kraju zapłacić trochę tylko mniejsze pieniądze za DUŻO gorzej wykonaną usługę...
                BTW - olej wymieniam sobie sam od kilku lat i przyznam szczerze, że większość czynności opisanych przez DGW jednak wykonuję... Niestety...nie wszystkie :wink:
                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                Komentarz


                • Najlepszym wyjściem jest pozwiedzać różne warsztaty polecane na forum (i nie tylko). Myślę, że każdy powinien tak zrobić i samemu osądzić i wybrać najlepszy dla siebie. Nie ma o co bić piany, jak ktoś chce mieć 2x taniej i 3x szybciej i uważa, że tak jest lepiej, to przecież nikt mu nie zabroni
                  Ja np sobie cenie to, że mogę się umówić na miesiąc do przodu i ten termin na 100% będzie - mogę zaplanować wszystko spokojnie. Cenię sobie też to, że Grześ traktuje ten samochód zdecydowanie lepiej niż inni mechanicy (a w sumie nawet lepiej niż ja sam - odwiedziłem większość polecanych warsztatów na tym forum i nawet jako laik widzę przepaść w podejściu i jakości obsługi na korzyść DGW.
                  Virus injected!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maicroft
                    cytuję :
                    "sajmon21, To nie panikuj jedz do ASO i bedziesz mial na drugi dzien"

                    Strasznie przemądrzały jesteś kolego.
                    Takie mało merytoryczne sugestie zostaw dla siebie, albo na PW


                    Zamieszczone przez martino
                    sajmon21 napisał/a:
                    Wydaje mi się, że kolega DGW zaczyna obrastać w piórka.



                    To była bardzo "merytoryczna" sugestia ..... haha Ż E N A D A tyle w temacie
                    BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
                    CR-V 2,2 i-ctdi
                    Perfectservice by Dobrygrześwawa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez DGW
                      Tak więc masz rację że nie są to skomplikowane czynności jedynie tylko trzeba o nich wiedzieć i je wykonać
                      Przede wszystkim wykonać. Jeżeli wykonujesz wszystkie opisane czynności to pozostaje powiedzieć jedynie profesjonalizm.

                      Komentarz


                      • Emil - jezeli tylko tyle masz do powiedzenia to współczuję.

                        Podsumuję:
                        Wypowiedziałem sie na temat cen i terminów u kolegi DGW.
                        odpowiedziałem koledze Maicroft na PW, zeby nie bić piany na forum, ale nie kolega Maicroft wolał to przenieść na ogólny. ok.

                        Sam zainteresowany (DGW) wypowiedział sie dlaczego tak jest i można by na tym zakończyć dyskusję.

                        Ale nie, musiało się wypowiedzieć jeszcze 20 obrońców DGW, chociaż nikt ich o to nie prosił.

                        Nie panikuje i nie żalę sie, ale jakiekolwiek uwagi wobec panującego kultu DGW na tym forum skazane są na zalew nienawiści.
                        Sam DGW napisał :
                        w jednych warsztatach wymiana klocków trwa 15min. i kosztuje 30-40zł
                        u mnie 140-150zł i trwa 1.5-2h
                        proszę bardzo jezeli komuś tak pasuje to jego wola

                        Miałem się nie wypowiadać ale na zaczepki w stylu " żenada" nie mogę zostać obojętny

                        Komentarz


                        • Emil - jezeli tylko tyle masz do powiedzenia to współczuję.
                          Nie bardzo rozumiem, czego mi współczujesz.

                          Rzucasz obraźliwe określenia , nie poparte argumentami dot. zarówno Grześka jak i ubzduranej "grupie obrońców DGW" . Wyobraź sobie, że ta grupa to po prostu zadowoleni klienci, a nie członkowie sekty wznoszącej "kult DGW"

                          Wiesz Twoje zachowanie wygląda mi na pewien syndrom, którego kilka objawów zacytuję poniżej :

                          "....Węszący spisek wszędzie dookoła, twierdzący że cały świat zmówił się przeciwko nim, ciągle narzekający, a nic nie robiący i puszczający w obieg wredne kłamliwe ploty na innych?
                          Nastawienie roszczeniowo do wszystkich dookoła, chcący czerpać wszystko, nie dając w zamian nic.
                          Krzyczący anonimowo w internecie, próbujący zaklinać szarą(dla nich) rzeczywistość.

                          Skąd oni wyłażą, ktoś mi powie?
                          Dlaczego nastał taki nagły ich wysyp?
                          Macie jakieś pomysły?
                          Może to sytuacja w kraju tak działa? Kryzys gospodarczy, brak pracy, media ciągle karmiące te liche umysły głupotami?

                          Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni na lepsze. Życie mogłoby być o wiele piękniejsze, gdybyśmy wszyscy byli pozytywnie nastawieni do życia....."

                          Z mojej strony EOT
                          BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
                          CR-V 2,2 i-ctdi
                          Perfectservice by Dobrygrześwawa

                          Komentarz


                          • Rzucasz obraźliwe określenia , nie poparte argumentami
                            jakie, konkrety prosze
                            na razie to ty sugerujesz, że mam "lichy rozum"
                            napisałeś sie tyle i co z tego wynika - pustka...
                            tylko tyle, że twoje musi być na wierzchu, ( a to cecha ludzi małych i zakompleksionych)

                            Komentarz


                            • sajmon21, ale sam zacząłeś tą dyskusję więc się nie dziw, że taki jest odzew. A co do kolejek to moim zdaniem to tylko i wyłącznie świadczy o profesjonalizmie DGW, bo jakby ludzie nie byli zadowoleni to by nie wracali i już, a tak jest jak jest.

                              IMO albo trzeba się dostosować do sytuacji albo znaleźć sobie innego mechanika i już, a nie żalić się na forum, że jest drogi i długo się czeka.
                              Ze swojej strony (na koniec) powiem tyle. Wolałbym poczekać i dwa miesiące ale mieć pewność, że wszystko będzie sprawdzone (i dostanę sławną karteczkę) niż iść do jakiegoś pierwszego warsztatu, bo teraz w większości przypadków są "wymieniacze", a nie mechanicy.
                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                              Komentarz


                              • Tak zacząłem, bo termin i cena były dla mnie nie do zaakceptowania.

                                Ale jeżeli ktoś twierdzi, że tak jest zawsze i warto czekać i uzasadnia to,
                                to ja to akceptuje i nie dyskutuję.

                                chciałem podzielić sie konkretną informacją a nie filozoficznymi wypocinami
                                osobistych wycieczek (przytyków) nie znoszę

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez sajmon21
                                  chciałem podzielić sie konkretną informacją a nie filozoficznymi wypocinami
                                  jeżeli by tak było to by nikt nie rozwijał tego tematu o kilkadziesiąt postów :roll:
                                  Zamieszczone przez sajmon21
                                  osobistych wycieczek (przytyków) nie znoszę
                                  i jak widać inni użytkownicy też nie lubią jak się pije do ich kolegi, więc się nie dziw że taki odzew jest :P
                                  Octavia II Kombi 1.9 TDI BXE Ambiente była teraz Octavia III Liftback 1.4 TSI Ambition

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sajmon21
                                    chciałem podzielić sie konkretną informacją
                                    To trzeba było sobie darować tekst o obrastaniu w piórka. Wg Ciebie to jest konkretna informacja ?
                                    S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                    Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                    -------------------------------------------------------------------------
                                    O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                    O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                    O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                    Komentarz


                                    • kolego Hipolita ty w ogóle nie potrafisz zestawić faktów, próbujesz dołożyć swoje 3 grosze kompletnie bez sensu
                                      Zamieszczone przez Hipolita
                                      i jak widać inni użytkownicy też nie lubią jak się pije do ich kolegi,
                                      czy kolega cie prosił, zebyś występował za niego, jak widać sam też potrafi napisać

                                      Zamieszczone przez _tm_
                                      To trzeba było sobie darować tekst o obrastaniu w piórka. Wg Ciebie to jest konkretna informacja ?
                                      ok. to potrafię zrozumieć, że ten text budzi największe emocje i przyznaję że pochopnie oceniłem DGW. Ktoś mi już zwrócił na to uwagę i wiecej tego wątku nie rozwijam, ale można było to to sobie normalnie wyjasnić a nie robić aferę

                                      Komentarz


                                      • Panowie dajcie se juz siana..... ktos chce zapłacic 100 zł u DGW za wymiane oleju to zapłaci.....- dobrze, ze są podane ceny to nie ma niespodzianki.....
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • Czy kolega Grześ "robi" tylko TDI czy benzyniaki też?

                                          Komentarz


                                          • Gdzie dokładnie DGW ma warsztat?
                                            Jakiś cennik jest dostępny?
                                            Może orientuje się ktoś jak z terminami aktualnie?

                                            Komentarz


                                            • dingodingo, krzysiekq, pisać PW trzeba i czekać na kontakt zwrotny.
                                              A warsztat jest tutaj
                                              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez dingodingo
                                                Czy kolega Grześ "robi" tylko TDI czy benzyniaki też?
                                                jeśli chodzi kompleksową obsługę w sferze silnikowej, to ztcw dyszle a ottomotoren to pieśń - biższej czy tez dalszej, ale jednak - przyszłości :szeroki_usmiech
                                                >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                                Komentarz


                                                • Czy p. Grzegorz ma w zwyczaju odbierać pocztę - bo mój mail do Niego wisi już tydzień :shock: ?


                                                  Chip stage 1

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez michalse7
                                                    Czy p. Grzegorz ma w zwyczaju odbierać pocztę - bo mój mail do Niego wisi już tydzień :shock: ?
                                                    Rozumiem, że tej jednej strony wstecz się nie chciało czytać ?

                                                    Zamieszczone przez DGW
                                                    informacyjnie: w dniach 10-19 października jestem niedostępny
                                                    Best ET = 13.666
                                                    Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                                    PerfectService by DGW

                                                    http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X